Купівля, оплата, строк виготовлення, доставка, гарантія

Купівля

Для здійснення замовлення на сайті оберіть колір, розмір товару і натисніть КУПИТИ, потім натисніть ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ. У новому вікні заповніть контактну інформацію та адресу доставки. Якщо виникнуть складнощі, зателефонуйте або напишіть нам.

Для створення індивідуального дизайну відправте ваші зображення/фотографії високої якості на електронну пошту kot@plediki.com. Будь-які месенджери (такі як Viber, Telegram, WhatsApp) знищують первісну якість світлин, тому для отримання найкращого кінцевого результату ми не рекомендуємо їх використовувати для відправки зображень.

Оплата

Сплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом, у тому числі післяплатою. Відправлення замовлення післяплатою здійснюється після оплати задатку в розмірі 200 грн за стандартний плед та 500 грн, якщо плед містить персоналізацію - ваші фото, імена, привітання (завдаток - страховка, яка компенсує вартість транспортного перевезення посилки у разі відмови від неї або її неотримання). Сума післяплати відповідно зменшується на суму задатку.

Строк виготовлення

Кожне замовлення виготовляється індивідуально протягом 4-7 робочих днів. Ми враховуємо всі побажання покупців, тож результат завжди виправдовує очікування!


Доставка

Відправляємо замовлення транспортною компанією “Нова пошта” в день виготовлення. Доставка відбувається протягом 1-3 днів. Вартість доставки розраховується відповідно до чинних тарифів “Нової Пошти”. Після відправки, отримувачу надсилається трек-номер, за допомогою якого можна відслідковувати статус доставки.

Гарантія

Ми повернемо кошти або виготовимо новий плед, якщо не виправдаємо ваші очікування.