ПРО НАС

Ми – компанія «Плед і Кіт» - невеличка спільнота однодумців, натхненна створювати м’якесенькі пледи з красивими унікальними принтами - з вашими іменами, зображеннями, фотографіями дитинства, зізнаннями у коханні. Ми знаємо як нанести на плед зображення фотографічної якості, щоб воно не втратило яскравості після численних прань, та виготовляємо кожен плед індивідуально, щоб врахувати всі побажання наших покупців.

ПРО ПЛЕД

ДАРУЄ СПОКІЙ
Високоякісний обтяжений плед не збивається та створює рівномірний тиск на поверхню тіла, що нагадує приємні обійми близької людини, допомагає зняти стрес і занепокоєння.

ДАРУЄ БЕЗПЕКУ
У виробництві використовуються лише преміум матеріали:
- оригінальний польський фактурний плюш Minky Dot;
- силіконізований рулонний синтепон, який не збивається під час прання;
- фототканина німецького виробництва з максимально реалістичним відтворенням зображення (як на звичайних фотографіях);
- швейні нитки Gütermann – найкращі на ринку швейної продукції.

 

ДАРУЄ 100% ЩАСТЯ
Унікальні пледи-подарунки з особистими фотографіями і теплими побажаннями зближують людей через їх спільні щасливі спогади. Лише уявіть скільки радості, здивування, захоплення ви отримуєте разом з таким подарунком!

НЕ ВИМАГАЄ КЛОПІТКОГО ДОГЛЯДУ
Прати у пральній машині за температури до 30°С. Сушити природним способом на відкритому повітрі без додаткового тепла. Плюш швидко висихає та стає пишнішим, ніж був раніше, а колір не зникає навіть після численних прань.

ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Створений плед, не буде викинутий на смітник щонайменше 10 років, тож не зашкодить екології. Ми турбуємося про якість товарів, щоб забезпечити їх міцність та привабливий зовнішній вигляд на довгі роки.

ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ЛЮДЕЙ
Ми пропонуємо пледи з індивідуальним дизайном, щоб ви могли передати позитивні емоції, теплі слова та улюблені картинки особливим людям. Ваші близькі будуть щасливі отримати подарунок з персоналізованим зображенням і привітанням. Плед зігріватиме тіло, огортаючи душу теплими думками та спогадами.


Дякуємо, що завітали до нашого інтернет-магазину! Якщо маєте питання можете подзвонити або написати нам, заповнивши форму нижче.