skip to content
Як святкують День Конституції України – 28 червня
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 2-х ПЛЕДІВ
Як святкують День Конституції України

Як святкують День Конституції України

Як святкують День Конституції України

День Конституції України відзначається 28 червня. Це не лише офіційне державне свято, а й день, який поєднує всіх громадян у дусі патріотизму та гордості за свою країну. Цей день присвячений прийняттю головного закону країни, який закріплює права та свободи громадян, а також основи державного устрою. Святкування Дня Конституції включає безліч заходів та урочистостей, які проходять по всій країні.

Офіційні заходи

У столиці України, Києві та інших великих містах День Конституції починається з офіційних заходів. Президент країни, а також інші високопосадовці виступають з промовами, підкреслюючи значення Конституції для українського народу. На головних площах міст відбуваються урочисті церемонії за участю представників влади, громадських організацій та громадян.

Концерти та культурні програми

На честь свята по всій Україні організовуються концерти та культурні програми. На площах, у парках та концертних залах виступають відомі артисти та музичні колективи. Часто такі заходи проходять просто неба, що дозволяє зібрати велику кількість глядачів. Пісні, танці та театральні постановки створюють атмосферу свята та поєднують людей.

Народні гуляння та ярмарки

Одним із невід'ємних елементів святкування Дня Конституції є народні гуляння та ярмарки. У різних куточках країни організовуються ярмарки, де можна придбати товари місцевого виробництва, вироби народних майстрів, а також скуштувати національні страви. Фестивалі, конкурси та ігри роблять цей день насиченим та цікавим для всієї родини.

Патріотичні заходи

Цього дня особлива увага приділяється патріотичним заходам. У школах та університетах проводяться лекції та семінари, присвячені історії створення Конституції та її значення для України. Молодіжні організації організують флешмоби та акції, спрямовані на підвищення правової культури та громадянської відповідальності. Вони сприяють формуванню правової свідомості, громадянської відповідальності та патріотизму в учнів, допомагаючи їм краще зрозуміти свою роль та місце у суспільстві.

Подарунки та сувеніри

У День Конституції прийнято дарувати символічні подарунки, які наголошують на патріотизмі та любові до рідної країни. Відмінним варіантом подарунка можуть стати патріотичні сувеніри та національний плед із українською символікою. Такий подарунок нагадуватиме про важливість національних цінностей та традицій. Ви можете купити плед у подарунок тут.