skip to content
Як святкують День Української Державності - 15 липня
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 2-х ПЛЕДІВ
Як святкують День Української Державності

Як святкують День Української Державності

Як святкують День Української Державності

День Державності України святкується 15 липня і є порівняно новим, але вкрай важливим державним святом. Він присвячений історичному шляху України до суверенітету та незалежності. Свято покликане затвердити, що Україна має велику власну історію державотворення, і закликає пам'ятати кожен етап її становлення та людей, які доклали до цього зусиль. Цього дня українці відзначають свою культурну спадщину, національні здобутки та демократичні цінності. Святкування Дня Державності включає безліч заходів та урочистостей по всій країні.

Офіційні церемонії

Святкування Дня Державності розпочинається з офіційних заходів у столиці та інших великих містах. Президент та високопосадовці проводять церемонії підняття державного прапора та покладання квітів до пам'ятників видатним діячам української історії. Звучать офіційні промови, в яких наголошується на значенні державної незалежності та шлях України до суверенітету.

Паради та ходи

Однією з центральних подій дня є паради та ходи. У Києві та інших великих містах проходять військові паради за участю збройних сил України, які демонструють свою бойову готовність та техніку. Громадянські ходи за участю школярів, студентів та громадських організацій також займають важливе місце у програмі свята. Учасники ходів несуть національні прапори та символіку, створюючи атмосферу патріотизму та єдності. У Києві також встановлюють інформаційно-довідкові стенди та конструкції про захисників та борців за незалежність України.

Культурні заходи

День Державності України супроводжується численними культурними заходами. У театрах, музеях та культурних центрах відбуваються виставки, присвячені історії України, концерти за участю відомих українських артистів, а також народні гуляння з традиційними піснями та танцями. Такі заходи допомагають українцям зберігати та розвивати культурну спадщину країни, виховуючи повагу та любов до рідної культури у молодого покоління.

Народні гуляння та ярмарки

Одним із найулюбленіших елементів святкування є народні гуляння та ярмарки. У кожному місті та селі організовуються ярмарки, де можна купити вироби місцевих майстрів, національні костюми, сувеніри та смачні частування. Народні гуляння супроводжуються веселими іграми, конкурсами та виступами фольклорних ансамблів, що створює святкову та радісну атмосферу для всіх учасників.

Патріотичні подарунки

У День Державності прийнято дарувати подарунки, які символізують патріотизм та повагу до національних традицій. Прекрасним варіантом подарунка є національний плед з українською символікою, який буде нагадувати про значущість цього дня. Ви можете купити плед у подарунок тут.